Srpen 2010

Smečka na výletě - Braunův Betlém u Kuksu

30. srpna 2010 v 9:27 | Pet |  Procházky
Včera naše trojka Grace, Terry a Sean, ve společnosti dvou jorkšírů Playboye a Kellynky a borderky Porta, navštívila Braunův Betlém u Kuksu. Grace celému výletu nasadila korunu, když si vyskočila na kašnu a začala se rochnit ve vodě.

smečka
Grace v kašně
smečka
Grace a Playboy

Fotografie a návrat z dovolené

19. srpna 2010 v 16:11 | Pet |  Aktuality
Z dovolené jsme už téměř týden doma a proto přinášíme několik fotografií. Grace si nyní těžce zvyká na samotu a méně aktivity. Vše je znásobené tím, že stále hárá a nikam jsme teď raději nechodili. Až dnes nás donutila jít na procházku do lesa spojenou s houbařením a moc si to užívala.

Více fotografií v galerii zde.
Grace v kempu
S páníčkem
S paničkou
Bleška či co :-)

Dovolená Karlštejnsko - Bolevecké rybníky - Šumava

8. srpna 2010 v 18:56 | Pet |  Aktuality
Máme přesně polovinu dovolenkování za sebou a asi největší novinkou je, že Grace nám začala hárat. Aktuálně se nacházíme v Železné Rudě v apartmánovém domě Rudík, Grace spokojeně odpočívá na podlaze a my se vzpamatováváme z týdne pod stanem, sušíme věci a tak podobně. Grace deštivé počasí při kempování vůbec nevadilo, naopak nám při něm přišla nejspokojenější. Hlavně, když mohla pobíhat střídavě lesem, potokem a vysokou mokrou trávou. Noci strávené ve stanu se jí také ohromně líbily. A my jsme rádi, že víme, že pro nás dva a jednu berňáckou holku jsme nemuseli kupovat stan pro celkem pět osob, ale že ve stanu pro dva bychom to taky v pohodě zvládli. Grace se stejně vždycky v noci nasáčkovala k nám do ložnice a spala s námi na nafukovací matraci :-)

Stanování
Grace ve stanu
Grace ve stanu