Září 2010

Výlet s našimi kamarády do Pekla

30. září 2010 v 10:16 | Pet |  Procházky
Naplánovali a zorganizovali jsme další hromadný výlet, tentokrát do Pekla u Nového Města nad Metují. Všude byla obloha vymetená, ale jen co jsme přijeli do Pekla, objevily se ošklivé mraky. Ty nás bohužel doprovázely po celou procházku. Ale co by to bylo za Peklo, kdyby v něm svítilo sluníčko... Psům to vůbec nevadilo a když jsme po procházce zjistili, že všude jinde je jasno, tak to nakonec nevadilo ani nám. Výlet podnikla stejná smečka, jako ten minulý do Betléma u Kuksu - Grace, Terry, Sean, Playboy, Port a Kelly.

Zdá se, že hromadné výlety se všem líbí ,a proto v nich hodláme pokračovat a smečku rozšiřovat. Tento víkend se chystáme na Potštejn.

Peklo
Peklo
Playboy

Peklo

Grace oslavila své první narozeniny.

7. září 2010 v 13:30 | Pet |  Aktuality
Je to již rok, co se Grace narodila své mamince Felině Queen Elsa. Je to až neuvěřitelné, že včera Felina přivedla na svět dalších pět štěňátek - vrh C.

Grace si pochutnala na obrovské kosti z bůvolí kůže, kuřecím a kachním mase a hypoalergenních kostičkách od Arden Grange. Celý den se na ni snažíme být co nejhodnější a odpoledne vyrazíme na nějakou fajn procházku.