Červenec 2011

Náš první trénink canicross

24. července 2011 v 20:16 | Pet
V sobotu jsme se vydali k místnímu rybníku Biřička, kolem kterého je spousta lesních cest. Za cíl jsme si dali začít s nácvikem tahání, a tak jsme zvolili podobu canisross. Při procházce jsme si užili spoustu legrace a z lesa jsme si odnesli i pár prvních hub. Grace se cestou osvěžila cachtáním v kalužích a potocích.
Rentgeny

22. července 2011 v 11:08 | Pet |  Zdraví

Po dlouhých peripetiích máme vyhodnoceny klouby: DKK B/B, DLK 0/0. Máme obrovskou radost a pokud se nám Grace stačí do října osrstit a uspějeme na klubové výstavě, chtěli bychom na podzim zbonitovat.Aktuálně

8. července 2011 v 9:34 | Pet |  Aktuality
Omlováme se všem, kteří netrpělivě čekají na nějaké další informace z našeho života. Bohužel posledních několik měsíců jsme se všichni venovali přípravám na svatbu, která vypukne zítra a zúčastní se jí i naše Grace coby družička.

Za toho posledního půl roku se událo snad jen to, že Grace jsme konečně dali udělat rentgeny kloubů jejichž výsledky očekáváme každou chvilkou. Dále se stále zdokonalujeme ve výcviku obedience a v půli srpna se chystáme na tábor obedience, kde bychom se chtěli přihlásit i do skupiny OB-Z a splnit tak tuto zkoušku. Co se výstav týče, tak jsme splnili slib z ledna a do žádných dalších výstav jsme se neangažovali. Nechali jsme Grace trošku zmohutnět a tzv. dodělat. V říjnu bychom se rádi zúčastnili klubové výstavy a poté snad i bonitace. Jinak Grace je stále ten veselý hravý pejsek, který se těší skvělému zdraví (musím to ale zaklepat) a všude je jí plno.