Září 2012

Po delší pauze jsme opět začali s tréninkem

10. září 2012 v 8:42 | Pet |  Aktuality
V dubnu jsme se zúčastnili závodů ve Dvoře Králové nad Labem a to byl na delší dobu konec trénování a častějších procházek. V červnu se nám totiž narodil syn a tak na Grace nebylo tolik času a já už neměla ani tolik sil, abych v tréninku pokračovala. Abych se ale donutila najít alespoň trošku času na trénink s Grace, přihlásila jsem nás na konec září na závod obedience v České Třebové. Musím ale říct, že to není vůbec jednoduché. Hlavně proto, že Grace za těch několik měsíců strašně zlenivěla a není lehké ji rozpohybovat. Jednotlivé cviky nezapomněla a i nové cviky dle mezinárodního zkušebního řádu by neměly být problém, ale provedení cviků je pomalé a Grace se rychle unaví. Ještě horší je to o to, že Grace stále mohutní a nyní má již 46.5kg. Věřím, že na place ale chytne závodního ducha a předvede se v tom nejlepším berňáckém světle :-)

Aby manžel nepřišel zkrátka, tak od října s Grace začíná trénovat on a na podzim 2012 se pokusí složit v Jaroměřské ZKO zkoušky ZOP a ZZO.

A abych já dostála svého slova v úvodu o Grace, kde píši, že máme v plánu canisterapeutické zkušky. Potvrzuji, že již 15.září se objevíme na Pecce a pokusíme se splnit podmínky pro udělení osvědčení pro výkon canisterapie v praxi dle sdružení Aura Canis. Držte nám palce ;-)